Constans Logo

Producent okien i drzwi z PVC i aluminium Constans

O nas

Constans to producent okien i drzwi z pvc i aluminium działający na terenie Polski jak również na rynkach zachodnich.

 • Rok założenia 1989

 • Kapitał: polski 100%

 • Powierzchnia całkowita
       obiektów: 3 500 m2

Constans to jedna z najdłużej działających firm okiennych w naszym regionie - produkujemy okna od ponad dwudziestu lat. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na oferowanie naszym Klientom produktów najwyższej jakości, nowoczesnych i trwałych.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami i producentami materiałów wysokiej klasy (REHAU i GEALAN- profile PVC, WINKHAUS - okucia, ALUPROF, REYNAERS - systemy aluminiowe), dzięki czemu jesteśmy pewni, że oddajemy w ręce naszych Klientów produkty, które służyć będą przez długie lata.

Zajmujemy się produkcją okien i drzwi zarówno z PVC jak i aluminium. Nasza firma to aktualnie 3 nowoczesne hale produkcyjne o łącznej powierzchni prawie 3 500 m2 oraz skomputeryzowana linia technologiczna.

Ponadprzeciętną jakość naszych produktów doceniają także odbiorcy z krajów Europy Zachodniej. Constans stał się jednym z największych polskich eksporterów okien w województwie lubuskim. Udział eksportu w sprzedaży utrzymuje się na poziomie ponad 70%, a główne kierunki eksportu to Niemcy, Belgia, Holandia, Francja i Luksemburg.

Zapraszamy więc do nas tych, którym zależy na sprawdzonej jakości okien, kontakcie z fachowcami i możliwości korzystania z wielu lat doświadczeń.

 

DLACZEGO MY?

 • Obecność na rynku od ponad 20 lat

  Posiadamy wielu stałych, zadowolonych klientów, z których wielu jest z nami od początku naszej działalności, a nasze okna sprawdziły się też w tysiącach domów nie tylko w Polsce ale i w Europie (Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Luksemburg, Hiszpania).

 • Najlepsze marki, sprawdzeni dostawcy

  Lata doświadczeń sprawiły, że mogliśmy wybrać dostawców, którzy oferują materiały najwyższej jakości (REHAU, GEALAN, WINKHAUS, ALUPROF, REYNAERS, OBST), aby tworzyć produkty o doskonałych parametrach izolacji termicznej i akustycznej, spełniające wszystkie normy unijne.

 • Wyspecjalizowana kadra

  Nasi pracownicy to osoby od wielu lat zajmujące się stolarką okienno-drzwiową, dzięki czemu w sposób profesjonalny doradzą, pomogą w  wyborze, zrealizują zlecenie.

 • Produkty na wymiar

  Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferując produkcję na wymiar, o dowolnych kształtach, w bogatej kolorystyce.

 • Szeroki wybór

  Posiadamy szeroki wachlarz produktów - w zależności od potrzeb i możliwości finansowych znajdziecie Państwo coś dla siebie: od produkcji do domów pasywnych i energooszczędnych po bardziej standardowe rozwiązania.

 • Kompleksowa obsługa

  Oferujemy pełną obsługę, od doradztwa technicznego na budowie, poprzez projektowanie, montaż po profesjonalny transport.

SALON SPRZEDAŻYHALE PRODUKCYJNEConstans to firma posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji okien i drzwi z pvc i aluminium. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na oferowanie naszym Klientom produktów najwyższej jakości, nowoczesnych i trwałych, w korzystnej cenie. Zapraszamy do salonu sprzedaży w Kłodawie koło Gorzowa Wlkp.