Close Button

Skąd się o nas Pan/Pani dowiedział(a)?


Wyszukiwarka internetowa

Facebook

Reklama radiowa

Z polecenia (rodzina, znajomi)

Ulotka

Reklama prasowa

Billboard

Inne (podaj jakie):

Skąd dowiedział(a) się Pan/Pani o naszej firmie?

Fasady aluminiowe - szklane domy

  • Fasady aluminiowe MB50SR

    Fasady aluminiowe MB50SR

System MB-SR50 Aluprof przeznaczony jest do konstruowania i wykonywania lekkich ścian osłonowych - płaskich typu zawieszanego i wypełniającego oraz dachów, świetlików i innych konstrukcji.

Dla podstawowego szklenia współczynnik ramy wynosi UR=2.21[W/(m2*K], co pozwala uzyskać zadawalające wartości temperatury na wewnętrznej powierzchni słupa ~10 °C i ogranicza do minimum zjawisko wykraplania się pary wodnej na elementach aluminiowych.

Estetyczne fasady, trwałe konstrukcje - kształt słupów i rygli pozwala budować fasady z widocznymi wąskimi liniami podziału, zapewniając jednocześnie trwałość i wytrzymałość konstrukcji.

Zaokrąglone zewnętrzne naroża – dają one tzw. efekt soft-line; odmianą estetyczną fasady MB-SR50 jest tzw. pozioma i pionowa linia, gdzie podkreślone są podziały - poziome lub pionowe.

Ciągła przekładka termiczna z izolującego materiału HPVC – wraz z profilowanymi uszczelkami przyszybowymi z EPDM pozwala na uzyskanie odpowiedniej klasy izolacyjności cieplnej dla części przeźroczystej, wg DIN 4108 RMG 2.1 do 1.

Warstwowa budowa pasa nadprożowo-podokiennego – zastosowano niepalne materiały takie jak wełna mineralna i płyty gipsowo-kartonowe; klasyfikacja ogniowa w zależności od budowy F0,25(EI15)NRO, F0,5(EI45)NRO.

Dowolne kształtowanie bryły budynku - do wykonywania ściany łamanej w przekroju poziomym i pionowym przewidziano specjalne profile nakładkowe oraz odpowiednio ukształtowane listwy dociskowe i maskujące, co powoduje, że nie występują ograniczenia w kształtowaniu bryły przestrzennej budynku, oraz eliminuje się konieczność stosowania specjalnych słupów kątowych.

Na bazie tego systemu można także wykonywać konstrukcje antywłamaniowe.

 

NazwaDataRozmiar

ALUPROF – Fasada MB-SR50

2017-03-211091.86 KB


Constans to firma posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji okien i drzwi z pvc i aluminium. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na oferowanie naszym Klientom produktów najwyższej jakości, nowoczesnych i trwałych, w korzystnej cenie. Zapraszamy do salonu sprzedaży w Kłodawie koło Gorzowa Wlkp.