Constans Logo

Wymiary okien do wstępnej wyceny

STAN SUROWY

Jeśli budujesz nowy dom, zazwyczaj zestawienie stolarki okiennej będziesz miał w projekcie. Jeśli jednak go nie masz lub cokolwiek zmieniałeś podczas budowy, to zrobienie pomiarów jest bardzo proste - wystarczą wymiary wnęki okiennej, czyli szerokość wnęki mierzona od lewej do prawej i wysokość od góry do dołu.

WYMIANA OKIEN

Jeśli już masz okna i chcesz je wymienić, to nie mierz okien, skrzydeł czy ramy. Zmierz tylko wnękę, tak samo jak w przypadku stanu surowego. Jedyna różnica jest taka, że mierząc wysokość wnęki dolną granicą będzie górna część parapetu.

Jakie jeszcze informacje przydadzą się nam by lepiej dopasować ofertę do Twoich potrzeb?
  • Twoje podstawowe dane czyli imię, nazwisko, telefon i adres e-mail
  • kolor okien; jeśli kolor inny niż biały - informacja czy dwustronnie czy jednostronnie
  • pakiet dwu czy trzyszybowy
  • miasto dostawy lub montażu
  • napisz nam, jeśli chciałbyś również rolety zewnętrzne lub parapety
  • W przypadku okien na wymianę - czy mamy zdemontować i zutylizować stare okna jak również czy po montażu zrobić wstępną obróbkę tynkarską (nie pod malowanie)
  • EXTRASY - może chcesz mieć np. słupek ruchomy, szprosy, bezpieczną szybę, klamkę z kluczykiem lub innym zabezpieczeniem w pokoju dziecięcym? Chcesz o tym porozmawiać, dopytać – zadzwoń koniecznie! Po to jesteśmy, żeby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru.

Nasi doradcy czekają, żeby Ci pomóc

Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami tutaj.Constans to firma posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji okien i drzwi z pvc i aluminium. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na oferowanie naszym Klientom produktów najwyższej jakości, nowoczesnych i trwałych, w korzystnej cenie. Zapraszamy do salonu sprzedaży w Kłodawie koło Gorzowa Wlkp.