Constans Logo

INFORMACJA O ZMIANIE LOGOTYPU CONSTANS

Świat się zmienia i my też się zmieniamy! Dlatego przyszedł czas, żeby po 30 latach pracy nieco uaktualnić nasze logo. Zależało nam, by logo połączyło tradycję z nowoczesnością. Zawsze mieliśmy silne relacje z branżą budowlaną, niemniej jednak to produkcja okien i drzwi jest tym, na czym od lat koncentrujemy nasze działania. Dlatego też nasze nowe logo nawiązuje już bezpośrednio do branży okiennej, a nie ogólnobudowlanej, przy czym pozostajemy wierni naszym firmowym barwom.

Zmiana logotypu i wizerunku firmy jest bardzo ważnym wydarzeniem dla naszej firmy. Jest kolejny krok naprzód, krok do dalszych, pozytywnych zmian, stanowiący umocnienie oraz kontynuację kierunku rozwoju firmy, jakim jest dostarczanie najnowszych rozwiązań w branży stolarki okienno-drzwiowej.

Logo będziemy stopniowo wprowadzać od 01 września 2019 r. Na początku we wszystkich materiałach internetowych jak strona www, portale społecznościowe itp., a stopniowo także w formach drukowanych.

Mamy nadzieję, że logo w nowej odsłonie się Państwu spodoba!Constans to firma posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji okien i drzwi z pvc i aluminium. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na oferowanie naszym Klientom produktów najwyższej jakości, nowoczesnych i trwałych, w korzystnej cenie. Zapraszamy do salonu sprzedaży w Kłodawie koło Gorzowa Wlkp.