Drzwi

  • Drzwi lewe czy prawe – jak odróżnić?

    Bardzo popularnym problemem wśród osób kupujących drzwi jest określenie, czy są to drzwi lewe czy prawe. Poniżej przedstawiamy prostą zasadę, która pozwoli określić, jakich drzwi potrzebujecie do Waszego domu.

  • Okucia drzwiowe do drzwi PVC – jakie wybrać?

    Kupując drzwi bardzo ważnym elementem, na który powinno się zwrócić uwagę, są okucia drzwiowe. Okucia te odpowiadają za funkcjonaność drzwi, a więc nie tylko za komfort użytkowania ale również stopień bezpieczeństwa, jaki nam zapewniają.

  • Drzwi wejściowe z PVC i aluminium – które wybrać?

    Wybierając drzwi do domu trzeba podjąć decyzję nie tylko w kwestiach estetycznych (kolorystyka, rodzaj wypełnienia) czy też bezpieczeństwa (czyli np. zastosowanych okuciach) ale również musimy się zastanowić z jakiego materiału powinny być one wykonane, by spełniały nasze oczekiwania.

Constans to firma posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji okien i drzwi z pvc i aluminium. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na oferowanie naszym Klientom produktów najwyższej jakości, nowoczesnych i trwałych, w korzystnej cenie. Zapraszamy do salonu sprzedaży w Kłodawie koło Gorzowa Wlkp.