Close Button

Skąd się o nas Pan/Pani dowiedział(a)?


Wyszukiwarka internetowa

Facebook

Reklama radiowa

Z polecenia (rodzina, znajomi)

Ulotka

Reklama prasowa

Billboard

Inne (podaj jakie):

Skąd dowiedział(a) się Pan/Pani o naszej firmie?

Akcesoria do stolarki okiennej PVC

Szeroki wachlarz akcesoriów takich jak parapety, klamki, różnorodność szklenia lub szprosów.

 • Klamka brązowa okienna z przyciskiem PLUTON

  Klamki

  Nasza firma w standardzie oferuje Państwu klamki Secustic renomowanej formy HOPPE wyposażone w opatentowany mechanizm blokujący, uniemożliwiający manipulacje przy klamce od zewnątrz jak również chroniący przed wyważeniem okna.

 • Szprosy

  Szprosy

  Szprosy nadają oknom niepowtarzalny charakter urozmaicając jednocześnie architekturę budynku. Wykorzystywane nie tylko przy renowacji starych budynków dla zachowania ich klasycznego wylądu, ale również w nowym budownictwie dla uzyskania wyjątkowego efektu wizualnego.

 • Activpilot Comfort PADK

  Okucia

  Naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości okucia firmy Winkhaus. W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo okucia w standardzie posiadają...

   

 • Szkło ornamentowe "Abstracto"

  Szyby

  Szyby mają duży wpływ na bilans energetyczny całego pomieszczenia, dlatego oferujemy Państwu przeszklenia najwyższej jakości, w pakietach zarówno 1, 2 jak i 3 szybowych – w zależności od zastosowania i oczekiwań.

 • Zbrojenia okienne

  Zbrojenia

  Grubość i materiał zbrojenia jest bardzo istotny z punktu widzenia statyki i stabilności okien, dlatego też stosujemy najwyższej jakości zbrojenia ze stali ocynkowanej o grubości nie mniejszej niż 1,5mm.

 • Nawiewnik Air Comfort

  Nawiewniki

  Dzięki nawiewnikom pomieszczenia są stale wentylowane, co jest dużą zaletą zwłaszcza zimą, gdy wietrzenie pomieszczenia poprzez otwarcie okna wiąże się z dużą utratą ciepła.

 • Parapet z pvc

  Parapety z wielokomorowego PVC

  Oferowane przez naszą firmę parapety wewnętrzne z PVC wykonane są z sztywnego, wytrzymałego materiału okleinowanego w różnych kolorach.

 • Parapet z płyty wiórowej

  Parapety z postformingu (okleinowana płyta wiórowa)

  Parapety wykonane są z płyty wiórowej pokrytej laminatem. Charakteryzują się odpornością na: ścieranie, wysoką temperaturę,działanie pary wodnej, promienie UV.

 • Parapet kamienny

  Parapety kamienne

  Proponujemy Państwu wysokiej jakości, doskonale prezentujące się w każdym wnętrzu, parapety kamienne o grubości 2 lub 3 cm z następujących materiałów...Constans to firma posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji okien i drzwi z pvc i aluminium. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na oferowanie naszym Klientom produktów najwyższej jakości, nowoczesnych i trwałych, w korzystnej cenie. Zapraszamy do salonu sprzedaży w Kłodawie koło Gorzowa Wlkp.

Constans Sp. z o.o.(95) 728 70 10 constans@constans.pl
Gorzowska 11 66-400 Gorzów Wielkopolski woj. lubuskie
5992735261